Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


zář 06 07

Windows Vista RC1: tak schválně...

Datum a čas čtvrtek 7. září 2006, 11:06
Tagy vista vista_rc1 beta microsoft
Komentáře zatím žádný (napsat)
Přečteno 15090×
Popis Tak jsem zvědav, jak je to s tou lepší podporou hardwaru a svižnějším chodem. WV Beta 2 u mě nedokázala zvětšit rozlišení z 800×600, odmítala jakýkoliv pokus o nainstalování driveru grafiky a nebyla schopná se nijak připojit na internet (ani Wi-Fi, ani LAN), takže jsem aktivoval po telefonu.

Půjdu ozkoušet, jestli se náhodou instalační DVD nezařadí k CD s drivery od notebooku (tam došlo k rozpůlení omylem – nenechávejte si důležité CD v krabici od notebooku ve skříni; když se dostane z krabice, má malou naději na přežití) nebo k CD Slaxu (tam šlo o splnění předsevzetí pocházejícího z doby před zkouškou z Unixu).

Instalační okno Windows Vista RC1 pod XP

Windows Vista Upgrade Advisor Windows Vista Upgrade Advisor RC si myslí, že na Aero nemám grafiku (nekecá, ATI Mobility Radeon 9100 IGP) a že na to nemám místo na disku (já filuta použiju druhý oddíl, to netuší) a že když chci nahrávat TV, tak si mám sehnat tuner – myslím, že mi bude stačit ke štěstí připojení k internetu a 1280×800.neděle 7. září 2006, 11:06 - 15090× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: vista vista_rc1 beta microsoft?>


Nepřehlédněte

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz