Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


kvě 07 23

Takové všední drobnosti

Datum a čas středa 23. května 2007, 22:49
Tagy ralph
Komentáře zatím žádný (napsat)
Přečteno 6172×
Popis USB hub, revizor...

Kvůli důležité zkoušce jsem teď delší dobu nic nenapsal, tak to jdu napravit. Pár všedních drobností.

USB hub

Když si šel brácha koupit něco v eshopu Mironetu, tak jsem si „u něj objednal“ jeden z nejlevnějších USB hubů, abych nemusel při připojení notebooku připojovat myš, mobil, PDA a flashku zvlášť. Volba se mi povedla perfektně – sice sem se vyhnul obřímu hnusu, co vypadal jako bejblejd, ale nenápadná modrá krabička se po připojení rozsvítila úplně celá (nejenom použité porty) a baví ji to doteď. Vypadá to obludně a má to pět různých barev, snad vymyslím, jak to nacpat někam pod stůl.

USB hub

Revizor

Když mě v autobuse oslovil revizor, tak mě otrávilo jen to, že budu muset v peněžence najít průkaz studenta s kuponem MHD. Taková drobnost, že jsem s sebou průkaz studenta neměl (už patrně tak 14 dní), udělalo z cesty autobusem nový zážitek včetně toho, že celý autobus neměl nic lepšího na práci, než zírat na mě, jak se přehrabuju v peněžence v kartách (platební jsou z toho jen dvě :)) a přehazuju je do tašky.

Alespoň, že revizor byl poměrně ochotný a potvrdil mi mou nadějnou teorii, že když jsem měl plovoucí kupon (tzn. prošel počítačem), tak i v případě ztráty tramvajenky (resp. průkazu studenta) by mi tohle uznali a vydali duplikát. Větší radost jsem měl, když na mě průkaz vypadnul z DVD krabičky s indexem (nevím, proč jsem ho tam dal), takže nebudu platit 410 Kč za duplikát (škole, ne DPP a ta cena je kvůli čipu v průkazu), ale jen 50 Kč DPP. Takže akorát ISICa před přednáškou ze ZOSu ukážu na Dopravním podniku, dám jim pade a budeme dělat, jako že se nic nestalo :).

Suvenýr ze setkání z revizorem

Pokud si ale chcete přečíst, jak veselý může být jeden všední den, čtěte u Kajinka.

sobota 23. května 2007, 22:49 - 6172× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: ralph?>


Nepřehlédněte

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz