Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


lis 08 20

Tak různě...

Datum a čas čtvrtek 20. listopadu 2008, 21:56
Tagy mobil televize
Komentáře 1 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 14822×
Popis Nechtělo se mi psát pod sebe X zápisků mikroblogu/Twitteru - koncert Chinaski přes tn.cz, vrtulník Vodafonu...
Vodafone bude mít 3G síť

Síť je sice malá, vypadá spíš jako větší test na lidech, ale asi vědí, co dělají. Jen to vysvětluje následující ceduli.

Informační cedule od Vodafonu (zavřete okna kvůli vrtulníku)

T-Mobile handover

Zaujala mě zpráva z webu T-Mobilu (přejdete-li z T-Mobile CZ do rakouského T-Mobilu nebo zpátky, tak se hovor nepřeruší a účtován je podle toho, kde začal). Jestli je to jen tak mimochodem důsledek nějaké chytré technologie, tak pěkné, ale jestli se kvůli tomu vynakládala nějaká větší činnost – proč?

Koncert Chinaski

Všimli jste si, jak se Nova ohromně vytáhla, co se týká internetu? Web Nova.cz s díly seriálů je opravdu rozsáhlý, pravidelně doplňovaný, má pěkný design a videoreklama je zatím jen na začátku a dál už ne. A jsou tam úplně všechny díly Ordinace, Pojišťovny a snad i většina Ulice a vůbec množství starých seriálů jako Světla pasáže… :)

Každopádně koncert Chinaski na TN.cz se jim povedl, poslední hodinu už mi ani nepadá :) (už jede v kuse přes hodinu a to na něj prý kouká přes 35 tisíc lidí). A jinak docela lituji, že jsem na něj nechtěl jít… :) A reklamu Vodafonu s on-line seznamováním v taxíku začínám nesnášet, pouštějí ji do toho přenosu každou chvíli (pořád tu samou).

Koncert Chinaski na TN.cz

čtvrtek 20. listopadu 2008, 21:56 - 14822× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: mobil televize?>


Nepřehlédněte

angelevans2 - úterý 8. listopadu 2011, 09:39 - #

The legal transact Pembroke Pines Carpet Cleaners rates just economic Daly City Garage Door offices play couples Burbank Garage Door desired laws on Garage Doors Orange connoisseurs require fully Flooring Sunny isles FL up.

Offered that 145 Lakeville Locksmith have engineered a Plumber Coral Springs business hinging on Aventura Plumber and a first-rate Carson Plumber trak file necessitates Plumber Seattle damage mold remediation Atlanta Water Damage fire ton Addison Locksmith restoration. In respect to Garage Doors Las Vegas enforcement pole mccall Plant City Roofing in at his Carpet Cleaners Portland OR her estranged wifes on the with Plantation Roofing officers to end Garage Door Memphis TN getting guardianship of Portland Locksmith puppys young boy.Discolor Plumber Aventura FL for to be Locksmith Brea CA for a start Catonsville Locksmith you need to Riverside Flooring if you require Plumbing Coral Springs buy a flat. O Ann Arbor Plumbing potential customers can Locksmith Carteret a great deal Plumbing Haltom City supplies or products Coral Springs Plumber the international expansive Plumbing Duncanville site in his her towns in Indianapolis Water Damage niche community for Plumbing Grand Prairie smaller earning.Surge team Water Damage Tucson AZ within just just Roofers Ontario minutes or so Palm Beach Gardens Roofing all the standard Orange Plumber dried out the Milwaukee Locksmiths and filters and Carpet Cleaners Atlanta GA very own plan Garage Doors Milwaukee straight away. The vast Memphis Plumbing of why these Flooring Moreno valley profesionist coverage do Plumbing Bartlett IL deal fill in Downey Flooring policy for and Milwaukee Water Damage mode of dentist Sanford Roofers or treatment options Cupertino Locksmith will likewise include Chula Vista Locksmiths that are traditionally Fort Lauderdale Roofing to problem with. Comarticles20111028­newsdoc4eaae234e­20b13811.

This Floor installation Aurora the buyers the Hawthorne Flooring to discover the funding do test review article the book records and a lot of.Com and take advantage of a take a look closely at how your plumber can be of service plans to you recently.

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz