Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


lis 06 24

Prosím, otevřete...

Datum a čas pátek 24. listopadu 2006, 00:50
Tagy ralph notebook o2 csob alzasoft
Komentáře 1 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 22948×
Popis …pokud se považujete za pravidelnějšího čtenáře mého blogu nebo (ještě) lépe mě máte v RSS čtečce.
RSS pokus

Děkuji :). Chtěl bych vědět, kolik lidí přiláká článek, na který nepřijdou ani přes Linkuj, ani přes odkaz z jiného blogu ani nic podobného. Docela mě potěšilo, že podle statistik serveru byl RSS kanál zobrazen za prvních 23 dní tohoto měsíce 6400×, ale ještě větší radost bych měl, kdybych tušil, kolik je to tak lidí. Jsou v tom totiž jak čtečky běžíčí u hodin obnovující se každých pět minut, tak také jedno stažení pro hodně uživatelů (RSS na Seznamu…).

Ale aby nebyl tento zápisek úplně obsahuprostý, napíšu pár poznámek, které stejně nejsou dostatečně zajímavé, abych je psal, jako články:

Notebook
  • Mám zpátky notebooka! Před třemi týdny jsem ho chtěl odnést do SILu v Holešovicích, jenže podle webu pražská pobočka se o Asus notebooky už nestará, takže musel jít do Ostravy. Jenže jsem před tím chtěl, aby se na to někdo rozumný podíval a řekl, že si fakt nevymýšlím, že počty trvale svítích subpixelů se dají počítat po desítkách (ale byly fakt drobné) a že je tam vážně něco, co na tmavém pozadí vypadá jako mastný otisk prstu, ale svítí. Takže cesty Alzasoft → Ostrava a zpět mou dobu bez počítače prodloužily ještě o trochu protáhly.
    K normálnímu počítači jsem se tak jednou denně dostal, ale jinak jsem byl odkázán na demoverzi Opery pro Pocket PC. Podle mě je mnohem pomalejší než Pocket Internet Explorer (standardní součást systému), ale narozdíl od něj si Opera poradí se složitějšími věci (HTTPS, trochu JavaScriptu a tak).
  • Mám glossy displej! Mé věčné odkládání této opravy (zkouškové, rozdělaný důležitý web…) se vyplatilo, nový displej je hezky lesklý. Sice jsou lidi, kterým se to nelíbí, ale mně jo :). Kromě toho ještě vyměnili vnější kryt.

Glossy displej

Letadélko od O2
  • O2 nám poslalo házecí letadélko. Konečně vtipná reklama, trochu i dává smysl. Asi je to trochu dražší než tužky, ale poměrně originální. Bohužel, letadélko nepřišlo ani za bývalou Go kartu, ani za můj studentský tarif, ani za dřívější používání CDMA, ani za aktuální 3072 ADSL, ani za normální pevnou linku, ale posílají ho jen firemním zákazníkům.

Reklama od O2

Nová karta od ČSOB
  • Dneska jsem přišel do školy pozdě, protože jsem hledal klíče. Po chvíli hledání a sebepřesvědčování, že jsem je určitě nenechal zvenku, jsem je naštěstí našel. V botě.
  • ČSOB mi nedávno dala novou kartu, asi jsem se jako nový zákazník osvědčil, takže doba platnosti byla prodloužena z jednoho roku na tři. Předevčírem jsem vybíral z bankomatu, ale protože bylo už osm večer a banka byla zavřená, tak jsem si musel kartou otevírat do té předsíně k bankomatu. Tak jsem tak frajersky projel kartou (úplně jako James Bond) a koukám, že karta vypadá, jako bych přiložil klíč (třeba ten z boty) a párkrát s ním projel tam a zpátky. Na přední straně by to nevadilo, na tom magnetickém proužku asi jo. Ani mi tu kartu nemuseli prodlužovat, když se těch tří nejspíš nedožije :).

sobota 24. listopadu 2006, 00:50 - 22948× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: ralph notebook o2 csob alzasoft?>


Nepřehlédněte

Kolk - pondělí 4. prosince 2006, 09:34 - web - #

Přišal jsem sem poprvé a už jsem si to dal do RSS čtečky

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz