Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


led 08 18

Nový seriál s Danielou Šinkorovou - Čáslav

Datum a čas pátek 18. ledna 2008, 21:55
Tagy televize
Komentáře 1 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 7040×
Popis Nový původní český seriál z atraktivního prostředí.

Po delších jednání mezi Danielou Šinkorovou a TV Nova vznikne nový původní český seriál s názvem Čáslav. Seriál se bude odehrávat v atraktivním prostředí letecké základny a zároveň nebude odtržen od běžného života na vesnici.

Hlavní postavou bude armádní pilotka Dita (Daniela Šinkorová) létající na Gripenech a zachraňující středoevropský vzdušný prostor od všeho špatného. Tento hlavní děj přinese množství v českých seriálech dosud neviděných zápletek a překvapivých zvratů.

Vedlejším dějem bude život na vesnici poblíž letecké základny v Čáslavi. Dita zde žije s manželem, prostým sedlákem (pracovní jméno Ruda, možná změna), kterého bude hrát aktuální partner DŠ, čímž se předejde problémům se scénářem.

Mezi dalšími postavami se objeví osvědčené novácké tváře, které však už chvíli na obrazovce nebyly – role místního faráře se ujal Dalibor Gondík, jeho tajnou milenku bude hrát Alena Antalová. V seriálu bude vystupovat celá postava paní Kekulové (Jiřina Jirásková) – v jistém směru tak můžeme Čáslav označit za spin-off Pojišťovny.

První díl se bude jmenovat Únos a hlavní děj na vesnici se bude týkat toho, že paní Kekulová ztratí svého oblíbeného kocourka Flíčka a bojí se, jestli ho někdo neunesl. Prozradíme, že to vše skončí dobře a osoba, která ho najde spát ve své skřini, na konci jen tak mimochodem u společného grilování prasete zazpívá – kdo to bude, to si počkejte a nechte se mile překvapit.

U profesního děje dojde teprve k seznámení s prostředím letecké základny a dalších postav. Poprvé v historii českého serálu bude použita technologie tzv. komiksových bublin, kde bude vidět, co si jednotlivé postavy myslí („Ta Dita se mi ale líbí!“, „To mám ale hlad!“, „Kéž bych byl taky tak bystrý jako Dita…“) – přináší to zvýšený divácký komfort.

Takzvaná nultá série bude mít 10 testovacích dílů. Pokud se ujmou, nebude už seriál členěn na série, ale pouze na bloky po 20 dílech, jak budou vycházet na DVD. DVD budou zdarma rozdávána v metru jako speciální noviny a díky exkluzivní smlouvě se Staropramenem používána v restauracích jako tácky.


Patička

Tohle samozřejmě není pravda (pár lidí tomu věřilo). Pokud se vám zdá tento článek trochu… jiný než ostatní zde, tak vězte, že jsem se neopil ani nic podobného – jen jsem měl 3 zkoušky běhěm 6 dní (mezi nimi Počítačové sítě) a dokonce i všechny udělal, jen mě den před zkouškou napadlo podívat se na kus Ordinace 2… A to jsem asi neměl dělat…

sobota 18. ledna 2008, 21:55 - 7040× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: televize?>


Nepřehlédněte

Imb - neděle 3. února 2008, 16:28 - #

Dobrá parodie. :-D

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz