Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


zář 09 18

Nová verze vtelevizi.cz

Datum a čas pátek 18. září 2009, 08:52
Tagy televize webdesign
Komentáře 7 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 9122×
Popis Windowsí přípomínač, nový osobní program, tipy podle ostatních, nová mobilní verze...

Po pár týdnech testování (děkuji všem zúčastněným) začala fungovat nová verze webu – myslím, že přináší spoustu užitečných novinek (a další budou ještě následovat). Co je nového?

  • předělaný osobní program
  • s připomínáním aplikací ve Windows
  • a posíláním e-mailů
  • nová mobilní verze
  • tipy podle ostatních uživatelů
  • nastavování přijímaných kanálů
  • lehčí úpravy designu
  • menu na pravé tlačítko
  • sdílení na Facebooku/Twitteru
Osobní program

Má nyní samostatnou stránku – nejde už jen o okno. Stránka je teď skoro důležitější než normální program – např. já si dal do záložek přímo osobní program, do normálního jdu jen, když si chci nějaký pořad přidat/najít.

Vtelevizi.cz: nová verze

Program také posílá připomínací e-maily. Ideální je využít ho s velmi šikovnou aplikací, jejíž autorem je Karel Koliš a která vás na pořady v osobním programu upozorňuje bublinou u hodin. Pokud jste u počítače (hýbete myší), nepřijde e-mail. Užitečné, máte-li v mobilu push mail, případně e-maily přeposlané na mobil (adresa pro filtr je pripominac zavináč vtelevizi.cz). Odkaz v mailu, je-li na něj kliknuto z mobilu, vede přímo do mobilní verze.

Do programu se nyní dá přidat nejen všechna vysílání jako dříve (+), ale také jen jedno (!). Také můžete vyhledávat podle klíčového slova (video).

Nová mobilní verze

Zatímco iPhone verze byla pěkná, m.vtelevizi.cz bylo spíš tristní (pomlouvám svou práci, takže OK :)). Nyní vypadá mnohem lépe, pamatuje si váš login přes cookies, můžete přes ní přímo ovládat připomínání (např. když vám někdo řekne o filmu o víkendu, můžete si rovnou nastavit přes mobil připomenutí). Nová iPhone/Android verze bude fungovat během pár dní, zatím prosím používejte normální (na i.vtelevizi.cz je upozornění).

Vtelevizi.cz: nová verze

Tipy podle ostatních

Web nyní prvně využívá informací od ostatních uživatelů: v sekci Tipy je seznam pořadů, které zajímají nejvíce lidí. Tato funkce se bude do budoucna vylepšovat (a to hodně) – proto se vás web nyní ptá na měsíc a rok narození. Jakmile bude mít víc dat, bude radit podle věku a skupiny a také podle ostatních pořadů, na které koukáte (trochu jako Amazon nebo iTunes Genius).

Přijímané kanály

S přijímanými kanály byl také problém – nešlo vypnout/zapnout ty, které nemáte nebo vás nezajímají. Nyní si můžete nastavit, že kanál přijímate a že ho chcete vidět. (Například ČT24 přijímám, ale nemusím nutně vidět její program. Chci ale např. vidět, nedávají-li zde něco, co mě zajímá.) Také můžete měnit pořadí kanálů – projeví se i v gadgetu a mobilní verzi.

Lehčí úpravy designu

Jednotlivé řádky kanálů byly zbytečně vysoké, nyní jsou menší. Web má také nyní rozumné menu konečně. U jednotlivých pořadů také můžete použít kontextové menu na pravém tlačítku.

Vtelevizi.cz: nová verze

Sdílení

Díky tomu, že každý pořad má vlastní URL, kterou můžete poslat po ICQ apod., můžete snadno vložit odkaz do Facebooku nebo na Twitter.

Vtelevizi.cz: nová verze
Vtelevizi.cz: nová verze

Dál už mě nic moc nenapadá. Vyzkoušejte, prosím, napište svůj názor… :) (sem, do fb skupiny, kamkoliv)

Vtelevizi.cz: nová verze

http://vtelevizi.cz/

vtelevizi.cz on Facebook

čtvrtek 18. září 2009, 08:52 - 9122× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: televize webdesign?>


Nepřehlédněte

kk - pátek 18. září 2009, 09:05 - web - #

Ať se daří! (jinak pokud by někdo našel podivné chování miniaplikace, hlaste!)

Scotty - pátek 18. září 2009, 11:56 - web - #

Děkuji za spuštění nové verze. Konečně to byl pro mě impulz, abych se zaregistroval. Nicméně jsem docela rozladěn z televizních dat. Na Nově třeba chybí pořad Ženatý se závazky (přes týden se vysílá po 12. hodině) a na Prima Cool je špatně zobrazena informace o pořadu Griffinovi ve večerní repríze (kolem půlnoci). Dále mě včera program upozornil (asi kolem 1:30, takže to spíše bylo dnes) na pořad Mr. GS (Nova), který však v televizi vůbec nebyl…

kk - pátek 18. září 2009, 19:00 - web - #

Scotty: Jen tak namátkou jsem koukal – ano, u ženatého se závazky půjde nejspíš o chybu programu – místo tam pro pořad je, chybí jen popiska. Ale třeba Mr. GS je úplně stejně uvedenej na konkurenčních televizních programech, a viděl bych to spíš jako chybu Novy, že změnila program.

David - sobota 19. září 2009, 10:36 - #

btw. V jakém programu děláš ty video návody?

elfineer - sobota 19. září 2009, 11:01 - web - #

CamStudio, freeware

snehulak - úterý 11. prosince 2012, 12:26 - #

Chtěl bych se zeptat, jak často se synchronizují data mezi Tv programem vtelevizi (osobní program) a Google kalendářem. U mě to zatím funguje tak, že pokud přidám nějaký pořad do osobního programu např.večer, tak se v Google kalendáři objeví až ráno. Pokud přidám nějaký pořad ráno, tak se v kalendáři objeví až odpoledne. Jinak vše funguje. Nedá se ta synchronizace někde nastavit ? U Google kalendáře jsem hledal, ale nic na interval synchronizace nenašel. Díky.

Viki - sobota 28. června 2014, 20:37 - #

Nepřihlásila jsem se k žádnému odběru, ani si nestáhla aplikaci, přesto jsem zamořena mnoha nevyžádanými emaily od vtelevizi. Vśechny pokusy tomu zamezit zatím selhaly. Velmi mne to obtěžuje a mimo jiné nechápu, jakým právem je zneužívaná moje adresa někým, komu jsem ji nedala.

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz