Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


lis 08 10

Nová verze televizního gadgetu

Datum a čas pondělí 10. listopadu 2008, 00:01
Tagy televize webdesign
Komentáře 13 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 14929×
Popis Vlastní doména, exporty do Google Calendaru, vyhledávání z Firefoxu, iPhone verze...

iGoogle Gadget s televizním programem vznikl původně do soutěže Googlu – viz článek z ledna a spolu s ním jsem spustil také jednoduchý web vypisující televizní program po řádcích (tv.elfineer.cz).

Protože oblíbenost gadgetu postupně rostla, přidal jsem pár nových funkcí a web přestěhoval na vlastní adresu – vtelevizi.cz. Nemá jít o konkurenci pro velké programy, ale obsahuje myslím pár užitečných funkcí, kterých jste si, pokud gadget používáte, už možná všimli.

Televizní program vtelevizi.cz

Pokud se vám nechce dále číst, podívejte na video, které ukazuje základní práci s webem.

Osobní program

Osobní program není nějak unikátní služba, ale u něčeho jako je televizní program se v podstatě nabízí – založíte si login (stačí jméno a heslo, e-mail je nepovinný) a naklikáte si, na jaké pořady koukáte. Díky takovému výběru jsou ale možné následující funkce.

Televizní program vtelevizi.cz

Export v iCal

Po registraci dostanete adresu, kterou můžete vložit například do Google Calendaru a ve vašem kalendáři se vám pak objeví i oblíbené pořady. Mělo by fungovat i v Mac OS a ve Windows Vista Kalendáři, ale nezkoušel jsem.

Televizní program vtelevizi.cz

Verze pro mobily a iPhone

Přes mobil se můžete koukat, co je v televizi a za jak dlouho začíná nějaký z vašich oblíbených pořadů. V případě iPhone ještě pohodlněji.

Televizní program vtelevizi.cz

Vyhledávání z Firefoxu

Vtelevizi.cz si můžete přidat do Firefoxu jako další možný vyhledávač. Pokud zapomenete vtv jako výchozí vyhledávač a pokusíte se hledat něco, co se jako televizní pořad nenajde, budete automaticky přesměrováni na hledání Googlu.

Televizní program vtelevizi.cz

Veřejné profily

Pokud povolíte veřejný profil, můžete si např. z blogu odkázat na seznam pořadů, které máte rádi.

Nový design gadgetu

Gadget byl předělán, aby více zapadal do stylu jiných aplikací na stránce a tak moc nevyčníval. Výsledek posuďte sami.

Televizní program vtelevizi.cz

Jestli jste se ještě nekoukli na video, určitě se vraťte a pokud vás web zaujal, začněte ho rovnou používat :-).

Plány do budoucna

Pěkná funkce by mohly být doporučované pořady podle vkusu ostatních, ale to až v případě většího počtu uživatelů - podobně nějaké podrobnější žebříčky nebo odhady sledovanosti.

čtvrtek 10. listopadu 2008, 00:01 - 14929× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: televize webdesign



?>


Nepřehlédněte

Kryšpín - pondělí 10. listopadu 2008, 00:13 - web - #

Bude gadget přístupný i na netvibes?

elfineer - pondělí 10. listopadu 2008, 00:33 - web - #

Dík za tip, nenapadlo mě to, ale je to minimálně dobrá myšlenka na uvažování :-)

Adam Javůrek - pondělí 10. listopadu 2008, 06:00 - web - #

Tradičně moc hezká práce. :) Zrovna jsme doma řešili, že program na Seznamu se posunul někam o jedno kliknutí dál, a tak jsme začali hledat náhradu. A hle!

Lukáš Morávek - pondělí 10. listopadu 2008, 09:01 - #

Bravo

karmi - pondělí 10. listopadu 2008, 09:48 - web - #

Krásné! Takhle má vypadat integrace webové služby, skrz naskrz iPhone verzí, Firefox hledáním, iGoogle gadgetem. Inspirující!

--karmi

keff - pondělí 10. listopadu 2008, 11:13 - #

Moc pěkné, chválím ten nápad z horizontálním programem, i krásný design a vychytávky :)

jan korbel - pondělí 10. listopadu 2008, 11:39 - web - #

Hezkydobřepěk­něskvěle :)

Nic pro mě, jelikož televizi moc nesleduju, ale nápad a provedení 1A.

Mickeye - pondělí 10. listopadu 2008, 15:33 - #

Tenhle gadget vyuzivam uz dlouho a je cim dal lepsi, jen me mrzi maly pocet TV, takze otazka je nasnade: Planujes pridat i dalsi TV kanaly?

henry - úterý 11. listopadu 2008, 10:40 - #

Gadget je super, akorát že jsem si přidal nějaké programy a furt ne a ne se zobrazit v kalendáři :-( Co dělám blbě?

elfineer - úterý 11. listopadu 2008, 11:23 - web - #

Díky za všechna slova chvály :) Víc kanálů by se mi taky líbilo – zkoušel jsem posílat maily i třeba do Z1 a tak, ale tam se se mnou moc nebavili; možná koupit programy, jako různé tv magazíny, kdyby si na to web vydělal ale :). Henry: přidal jste si iCal do Google Calendaru (samotný gadget na iGoogle nestačí)?

kk - úterý 11. listopadu 2008, 16:56 - #

super super, líbí se mi hlavně to chytrý vyhledávání. Psal jsem ti to sice už na icq, ale tady to je víc cool… ;)

HoP - středa 12. listopadu 2008, 12:18 - #

Moc, moc, moc pěkné, okamžitě bych to využíval, ale bohužel – velmi málo stanic, osobně bych uvítal programy ještě HBO, Nova Sport a NASN.

ugg boots sale uk - neděle 18. září 2011, 17:08 - web - #

Ugg boots are well-known within their classical boots, expecially in winter.The cycle about ugg 5815 is its pattern and pattern and colors. [b][url=http://www­.uggstorediscou­nt.net/]ugg store[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-bailey-button-triplet-c-147.html]UGG Bailey Button Triplet[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-short-fancy-c-172.html]UGG Classic Short Fancy[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]cheap ugg boots uk[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-tall-fancy-c-174.html]UGG Classic Tall Fancy[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-bailey-button-c-168.html]UGG Bailey Button[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/]ugg australia[/ur­l][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-cardy-c-192.html]UGG Classic Cardy[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-mini-c-179.html]UGG Classic Mini[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]cheap ugg boots[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-short-c-170.html]UGG Classic Short[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]ugg boots sale uk[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-classic-tall-c-169.html]UGG Classic Tall[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-metallic-short-c-188.html]UGG Metallic Short[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]ugg boots sale[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-metallic-tall-c-178.html]UGG Metallic Tall[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-nightfall-c-186.html]UGG Nightfall[/ur­l][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]cheap uggs[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-ultra-short-c-185.html]UGG Ultra Short[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/uggbootssa­leuk/]ugg boots uk[/url][/b],[b][ur­l=http://www.ug­gstorediscount­.net/ugg-ultra-tall-c-176.html]UGG Ultra Tall[/url][/b],

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz