Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


bře 07 28

Jaké novinky testuje YouTube?

Datum a čas středa 28. března 2007, 23:34
Tagy google youtube webdesign
Komentáře 3 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 8129×
Popis Podobně jako umožňuje nahlédnout pod pokličku Google, tak i YouTube - ve svém TestTube má dvě služby.
AudioSwap

Možná se YouTube/Googlu nelíbí, že nemalá část videí má jako zvukový podkres ukradenou MP3ku – ke svému videu si můžete vybrat z nabídky legálních písniček. Pravděpodobně je to hodně freeware-music, neznám snad jediného autora z této nabídky :). Ukázka videa, odkaz na AudioSwap.


Streamy

Vyberete si kanál (překvapivě je nejsledovanější HOT PO-RN :)), kde se můžete s ostatními uživateli bavit o videiích, které sledujete a poslat vlastní odkaz. Odkaz na Streamy.

Závěr

Myslím, že streamy jsou spíše nesmysl, většina návštěvníků asi přichází na YouTube za konkrétním videem (nebo přihlášeným kanálem kamarádů); jiný zvukový podkres videa by možná mohl být využíván, ale ne ve větší míře.

sobota 28. března 2007, 23:34 - 8129× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: google youtube webdesign?>


Nepřehlédněte

Misha - čtvrtek 29. března 2007, 11:48 - web - #

naopak si myslím, že pokud by Youtube nabídla nějakou databanku MP3 muziky pro volné použití, tak by to mohola být bomba pro tvůrce videa. Samotřejmě by to ale muselo být možné stáhnout a pracovat s tou muzikou už při torbě videa a ne jen jako replace.

Na druhou stranu by to mohlo být také výhodné pro tvůrce muziky, amatérské muzikanty nebo malé hudební labely, od kterých by youtube mohla získávát hudbu pro volné použití, a prostřednictvím youtube by se tito muzikanti zviditelnili, například tak, že by tvůrci videa dávali nějaký credit odkaz na tvůrce hudby u svých klipů.

Ivo Toman - pátek 30. března 2007, 07:53 - web - #

Také si myslím. Misha pěkně popsala jakým způsobem by se dalo zamezit nelegální používání hudby, nebot si myslím, že většina autorů nemá zájem používat hudbu nelegálně, jen prostě nemá možnost jak jednoduše free hudbu získat.

jira - úterý 18. září 2007, 14:38 - #

zdarec lidi potřeboval bych vědět kde se dá najít muzika z youtube hlavně z freeridových videí nwd07 jira33 (at) sez­nam.cz

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz