Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


pro 09 31

Já jsem s tímto rokem spokojen

Datum a čas čtvrtek 31. prosince 2009, 14:35
Tagy
Komentáře 4 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 6467×
Popis Kamarádi, nechte si ty Facebook skupiny "Rok 2009 stál za hovno".

Jen takové krátké zaradování, že se v tomhle roce nic nestalo, všechno v profesně-školním životě pokračovalo nastoupeným směrem… :)

Škola

V lednu i v červnu jsem úspěšně udělal všechny zkoušky (na září jsem mi pak zbyl jen jeden test), největší úspěch byla Vyčíslitelnost, což je předmět z páťáku, který jsem si zapsal o rok dřív, nebudu-li ho opakovat – na druhý pokus dokonce i udělal. Nyní mě čeká posledních 5 zkoušek a v létě už jen pracovat na diplomce, půjde-li všechno dobře, což je velmi příjemná změna oproti bakalářskému studiu, když jsem ve třeťáku opakoval 2×2 předmětů, měl podmínečný zápis (=při dalším zápisu předmětů ti tohle už neprojde) a přitom to na toho bakaláře dotáhnul :). V září jsem dokonce i udělal první státnici ze tří (Mgr.), na kvalitě prázdnin se to ani moc nepodepsalo.

Ostatní

Co se práce týče, dělám to samé, co loni; co webů, žádný nový jsem si nevymýšlel, vtelevizi.cz funguje dobře a už to začíná být docela velký web, kterým se můžu pěkně chlubit – když tak o vtelevizi.cz článek z dneška tu.

Pořídil jsem si nového notebooka (HP ProBook 4510s), protože Asus se už v červnu rozpadnul totálně, takže mám slušný počítač se 7kama, který bych si jinak nepořídil (efekt povodeň), teď kolem Vánoc se mi objevil vadný pixel nahoře uprostřed (co se dá dělat, musím to brát sportovně, na záruku to nebude).

Chtěl jsem jít na WebExpo, ale tak dlouho jsem odkládal registraci, až byla uzavřena (zas tak moc se mi tam nechtělo, jen jsem pak litoval, že jsem tam jít měl), takže příště budu chytřejší :).

Dál už mě nic moc nenapadá, příští rok zas budou výzva (státnice, nebo alespoň pokus o ně… :) ), mám rozdělaný nový web, který chci v lednu spustit, pokud to zkoušky neodsunou (ale nic tak velkého jako vtv) atd.

No uvidíme, každopádně to, jak tenhle rok pro mě všechno samo plynulo, to bylo fajn :))

Vše nej do příštího!

...a já jedu na pivo na Anděl a pak se vrátit na rodinou oslavu :)

sobota 31. prosince 2009, 14:35 - 6467× shlédnuto - RSS komentářů - tagy:?>


Nepřehlédněte

  • (nenalezeny)

Scotty - čtvrtek 31. prosince 2009, 16:15 - web - #

Sakra. Když jsem odjížděl z koleje, akorát jsem si všiml, že jsi postnul tento článek a říkal jsem si, že si ho přečtu, až se vrátím. A hádej odkud – z Anděla! :-D No škoda, mohli jsme se tam potkat…

Tomáš Hejda - pátek 1. ledna 2010, 18:08 - #

Jo tenhle rok byl v mnohém dobrý a v mnohém špatný. Bilancování však nemám rád, takže se dalších komentářů zdržím.

Tom - středa 3. listopadu 2021, 08:01 - #

The spaces in Casa Uma represent a return to origin, where natural textures playfully take you on a journey between intimacy and introspection. スニーカー 偽物

markus - úterý 19. dubna, 05:06 - web - #

http://imrdso­acha.gov.co/…a-120mg-qrms

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz