Přeskočit na obsah

Hledej:


elfineer | blog

@PavelHoralik @ischiam tomu obyčejně hráblo, ne? :)
twitter.com/elfineer


pro 10 06

Facebook v TV reportáži 60 minutes

Datum a čas pondělí 6. prosince 2010, 09:06
Tagy facebook
Komentáře 1 (přejít na komentáře, přidat nový, sledovat pomocí RSS)
Přečteno 14894×
Popis Převážná většina byla o nových profilech, padly i zmínky o filmu.

Facebooku byla polovina pořadu 60 minutes na CBS (celkem asi 25 minut) – většina byla věnována novým profilům, které Facebook včera velmi rychle nejen představil, ale i spustil. Na rozdíl od některých jiných televizí/služeb umožňuje CBS sledovat pořady i z ČR, odkazy jsou na konci článku.

Kromě profilů se mluvilo i o jiných věcech (přesněji řečeno na to, jak se Facebook tváří, že mu jde o užitek pro uživatele, je zvláštní, že se neříkalo třeba funkce nebo služba, ale zásadně produkt).

Hlavní byl rozhovor s Markem Zuckerbergem, který byl občas proložený prohlídkou kanceláří, rozhovorem s novinářkou (Kara Swisher, All Things Digital) či bratry Winklewossovými (nejspíš starší než zbytek reportáže).

Pár poznámek
  • samozřejmě se mluvilo o soukromí, ovšem nic nového a konkrétního, pouze, že Facebook neprodá data inzerentům a pokud to dělá nějaká aplikace, tak ji zablokují
  • Facebook opravdu neplánuje svůj telefon, „jen“ software. Aktuálně používá Facebook z mobilu asi 200 milionů uživatelů.
  • filmu se MZ vyjádřil tak, že autorům unikly některé zásadní věci, ale že je super, když má někdo chuť pak jít něco vytvářet
  • spor nebyl pro vývoj Facebooku ani pro MZ vůbec tak zásadní, jak zaznělo ve filmu. Bratři Winklewossovi chtějí další peníze, protože jim měl Facebook lhát o ceně akcií. Kara S.: „ať už dají pokoj“.
  • rozhodnutí, na které je MZ hrdý: neprodat v roce 2006 firmu Yahoo! za miliardu, nyní má cenu kolem 35–50 miliard.

Facebook v reportáži CBS (pořad 60 minutes) Facebook v reportáži CBS (pořad 60 minutes) Facebook v reportáži CBS (pořad 60 minutes) Facebook v reportáži CBS (pořad 60 minutes)

Odkazy pro přehrání

čtvrtek 6. prosince 2010, 09:06 - 14894× shlédnuto - RSS komentářů - tagy: facebook?>


Nepřehlédněte

Scottish Fold kittens for sale - čtvrtek 5. listopadu, 12:50 - #

I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information? Scottish Fold kittens for sale

Komentáře používají Texy! syntaxi.

"odkaz":http://kam.vede.cz, *zdůrazněné (em)*, **zdůrazněnější (strong)**, citace


Hledání

Mikroblog

GOTO TWITTER
GOTO POSTEROUS

Reklama

Nejčtenější

Reklama

Kvalitní domény, levný webhosting
Vyzkoušejte spolehlivý Český hosting. www.cesky-hosting.cz

Facebook tipy

Moje weby

Napište mi vzkaz